Новини
Різдвяно-новорічні віншування
17 січня 2020 року в приміщенні актової зали гостинної Тульчинської школи – гімназії №3 відбулося народознавче свято «Різдвяно – новорічні віншування», яке підготували учні 3-А, 3-Б класів під керівництвом учителів – наставників Щербань Г.М., Єленчак Т.М..
Милосердя - благодатна криниця людської душі
Ще з прадавніх часів благодійність була традицією нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого, зігріти душу добрим словом.
До Дня Збройних сил України
6 грудня 2019 року в НВК ЗШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназії відбулося традиційне національно-патріотичне свято «Козацькі розваги» до Дня Збройних сил України.
Волонтер – це покликання душі
Волонтер – це покликання душі, готовність віддати всього себе для інших і нічого не вимагати в замін.
Як уберегтися від СНІДу
До 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом,
Обласний форум "Ми - Українці!"
«Ми – українці!»- під такою назвою 21 листопада 2019 року в місті Вінниці відбувся четвертий обласний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді,