Новини

    01.06.2024
    Підготовка молоді до захисту України.

    Упродовж 23-25 квітня з випускниками нашого ліцею проведені навчально-польові збори та ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

G Suite for Education

G Suite for Education - це набір безкоштовних програм Google, розроблених спеціально для шкіл. У пакет G Suite for Education входять 14 основних та 51 додаткових сервісів Google, серед яких Gmail, Google Диск, Google Клас, Google Meet (засіб для відеоконференцій), Google Календар, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Sites, а також цифрова інтерактивна дошка Jamboard.

Алгоритм приєднання вчителів та учнів:

У G Suite for Education передбачені корпоративні функції: спеціальні адреси електронної пошти в домені навчального закладу (@mannvk.ukr.education). Для доступу до навчального середовища закладу вчителі (через адмістрацію) та учні (через класних керівників) повинні отримати облікові записи - адреси електронної пошти (user.name@mannvk.ukr.education) та паролі доступу до них. Після входу користувач має можливість змінити пароль на свій власний (дотримуючись вимог безпеки паролів), додати фото облікового запису.

Увага!!!  Для запобігання конфліктів з вашими приватними обліковими записами Google, які ви використовуєте на комп'ютері чи смартфоні, вхід до шкільного облікового запису потрібно здійснювати через браузер Chrome в режимі анонімного перегляду, відкривши у меню ⋮ Нове анонімне вікно (вкладку).

 

Повідомлення для батьків і опікунів!

Це повідомлення описує особисту інформацію, яку користувач надає Google для облікових записів і як Google збирає, використовує та розголошує особисту інформацію від учнів у зв'язку з цими обліковими записами.

Використовуючи свої облікові записи G Suite для освіти, учні можуть отримати доступ до та використовувати наступні "Основні послуги", пропоновані Google (описані на https://gsuite.google.com/terms/user_features.html ):

Gmail, Google+, Календар, Синхронізація Chrome, Клас, Пошук у хмарі, Контакти, Документи, аркуші, слайди, форми, Диск, Групи, Hangouts, чат Hangouts, зустріч Hangouts, Google Talk, Jamboard, Сайти, Сховище

Крім того, ми також надаємо можливість учням отримувати доступ до деяких інших служб Google за допомогою облікових записів G Suite for Education. Зокрема, ваша дитина може мати доступ до таких "додаткових послуг" :

  • YouTube, Blogger, Google Maps.

Яку особисту інформацію Google збирає?

При створенні облікового запису ученя, школа може надати Google певну особисту інформацію про учня, включаючи, наприклад, ім'я, адресу електронної пошти та пароль. Google може також збирати особисту інформацію безпосередньо від учнів, наприклад номер телефону для відновлення облікового запису або фотографію профілю, додану до облікового запису G Suite for Education.

Як Google використовує цю інформацію?

У G Suite для основних служб освіти Google використовує особисту інформацію учня для надання, підтримки та захисту служб. Google не обслуговує об'яви в основних службах або використовує особисту інформацію, зібрану в основних служб, для рекламних цілей.

Чи використовує Google особисту інформацію учня для націлювання на рекламу?

Ні. Для користувачів G для користувачів освіти в початкових і середніх та старших школах, Google не використовує жодної особистої інформації користувача (або будь-якої інформації, пов'язаної з пакетом G для облікового запису освіти) для націлювання оголошень, незалежно від того, чи вони використовуються в основних службах або доступ до інших Додаткових служб під час використання облікового запису G Suite for Education.

Чи може моя дитина обмінюватися інформацією з іншими користувачами за допомогою облікового запису G Suite for Education?

Учні можуть отримувати доступ до служб Google, таких як Документи та Сайти Google, які включають функції, за допомогою яких користувачі можуть обмінюватися інформацією з іншими або публічно. Коли користувачі спільно користуються інформацією, вона може бути індексована пошуковими системами, включаючи Google.

Чи розкриє Google інформацію про особисту інформацію моєї дитини?

Google не надаватиме особисту інформацію компаніям, організаціям і приватним особам за межами Google.

Крім:

  • Навчально-виховний комплекс загальноосвітня шкла І-ІІІ ступенів №3 -гімназія ім. О.С.Пушкіна м. Тульчина. Облікові записи G Suite for Education, оскільки вони є обліковими записами, керованими закладом, надають адміністраторам доступ до інформації, що зберігається в них.

Компанія Google також публічно та зі своїми партнерами публікує не особисту інформацію - наприклад, тенденції щодо використання своїх послуг.

Що робити, якщо я маю більше запитань або хотів би читати далі?

Якщо у Вас виникли запитання щодо використання облікових записів G Suite Google для освіти або доступних для вас варіантів, зверніться до адміністратора школи. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як Google збирає, використовує та розкриває особисту інформацію для надання нам послуг, ознайомтеся з Центром конфіденційності G Suite для освіти (на веб-сторінці https://www.google.com/edu/trust/), люкс G для освіти Примітки про конфіденційності (на https://gsuite.google.com/terms/education_privacy.html), і політику конфіденційності Google (в https://www.google.com/intl/en/policies/privacy /).

Послуги  G Suite для освіти надаються нам за угодою Google Apps for Education .