Новини
Всесвітній день прибирання
19 вересня 2020 року учні та вчителі НВК ЗШ І-ІІІ ст. № 3-гімназії ім.О.С.Пушкіна долучилися до Всукраїнського молодіжного руху "Let's do it Ukraine", провівши Всеукраїнський день прибирання.
День міста
Відеолінійка до 1 вересня 2020 року
Закінчення 2019-2020 навчального року
Шоу – програма «Хто зверху?»
У ці прекрасні весняні дні, коли пробуджується від зимового сну природа і сонечко дарує нам тепло, коли усмішками розцвітають обличчя, напередодні жіночого свята краси і весни - 8 Березня, у приміщенні спортивної зали Тульчинської школи – гімназії №3 відбулося свято: шоу – програма «Хто зверху?».
Бук –елем
У ці теплі весняні дні, коли ласкаво пригріває сонечко, а світ навколо розцвітає усмішками, ми традиційно вшановуємо пам'ять Великого Кобзаря. Його пророчі й натхненні слова звучать по- новому і знову оживають у наших серцях. Шевченкове слово вічне і рідне для кожного з нас, адже незримо доторкається до найтонших струн душі, бентежить і хвилює, навчає мудрості й любові. Напередодні дня народження поета 4 березня у стінах гостинної Тульчинської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів № 1 відбувся Бук –елем, у якому взяли участь учні, учителі, працівники відділу освіти Тульчинської ОТГ.