Новини
Відеолінійка до 1 вересня 2020 року
Закінчення 2019-2020 навчального року
Шоу – програма «Хто зверху?»
У ці прекрасні весняні дні, коли пробуджується від зимового сну природа і сонечко дарує нам тепло, коли усмішками розцвітають обличчя, напередодні жіночого свята краси і весни - 8 Березня, у приміщенні спортивної зали Тульчинської школи – гімназії №3 відбулося свято: шоу – програма «Хто зверху?».
Бук –елем
У ці теплі весняні дні, коли ласкаво пригріває сонечко, а світ навколо розцвітає усмішками, ми традиційно вшановуємо пам'ять Великого Кобзаря. Його пророчі й натхненні слова звучать по- новому і знову оживають у наших серцях. Шевченкове слово вічне і рідне для кожного з нас, адже незримо доторкається до найтонших струн душі, бентежить і хвилює, навчає мудрості й любові. Напередодні дня народження поета 4 березня у стінах гостинної Тульчинської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів № 1 відбувся Бук –елем, у якому взяли участь учні, учителі, працівники відділу освіти Тульчинської ОТГ.
Мудре художнє слово вічно житиме у серцях
Є письменники, поети, яким не судилося забуття. Вони живуть у пам’яті поколінь, воскресаючи у кожному дні, промовляючи вустами своїх героїв, закликаючи нас до людяності, гуманізму. Щорічно ми згадуємо їхні, увінчані славою, імена. Доброю традицією стало проведення творчих конкурсів. Так, 24 лютого у стінах гостинної Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся конкурс інсценізацій, у якому взяли участь учні 10-11 класів навчальних закладів Тульчинської ОТГ. У цьому році захід присвячено вшануванню пам'яті видатних майстрів художнього слова: 155 річниці з дня народження О.П. Довженка та 125 річниці з дня народження М.М. Коцюбинського.
Рідне слово піснею в душі бринить
21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови, який був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 року. Щороку з лютого 2000 нас об’єднує це прекрасне свято.Ми щасливі , що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – в нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, живуть наші батьки – тут коріння роду українського.