Новини

    25.04.2024
    День навколишнього середовища

    Щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища. Вже традиційно ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Новини


Рідне слово піснею в душі бринить

21 лютого 2019 року у нашій школі відзначили День рідної мови.21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови, який був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 року. Щороку з лютого 2000 нас об’єднує це прекрасне свято. Ми щасливі , що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – в нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, живуть наші батьки – тут коріння роду українського. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося до сліз, зачувши рідне слово.         Для кожного народу мова – найбільший скарб, одне з багатьох див створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.

Свято рідної мови – особливе для кожного з учнів та вчителів нашої школи. Загальношкільний виховний захід на тему: «Слово рідне – України слава» підготувала учитель 1-А класу Іщук Н.М. Вікторину до Дня рідної мови «Рідна мова - у прислів’ях, віршах і піснях» провела з учнями класовод 3- В класу Анікоєнко Л.П.. Також діти залюбки і старанно писали диктант про велику силу рідного слова. Учні 8-11класів писали диктант під назвою «Україна в нас одна».

Любов до рідного слова їм прищеплюють учителі – філологи Мандриш О.С., Молоченко С.П., Демченко Г.О., Федорович І.В., Нестеренко О.А., Марчуковська Л.Г., Подолян А.С.. Святкову радіогазету «Рідна мова – золота колиска» підготувала учитель української мови та літератури Молоченко С.П. Тематичний флешмоб «Намисто калинове - рідна мова» та літературно - музичну композицію «Мово моя материнська…» підготувала учитель української мови та літератури, класний керівник Мандриш О.С. з учнями 7-А класу. Виставку тематичних газет підготували учителі – філологи Федорович І.В., Нестеренко О.А.. Як гарно звучить наша рідна мова у віршах, прислів’ях, які ніжні й гарні слова і мелодія у пісні. Багато прекрасних слів почули ми про нашу рідну українську мову. Наші учні полюбили її, живуть і зростають у ріднім краї із рідними словами. Тож побажаймо всім українцям, що свято бережуть українське слово, щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінно, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни.

Переглянути всі фото21.02.2019 | Aдмін

Вернутись назад