Новини

    08.12.2019
    До Дня Збройних сил України

    6 грудня 2019 року в НВК ЗШ І-ІІІ ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


Зимонька іде, свята нам несе

Новорічні свята у нашій школіМи завжди із хвилюванням чекаємо новорічних свят, щоб усе омріяне здійснилося , а усе погане залишилося в році старому. От і цього року наші святкування розпочалися 26 грудня. Учні 9 – В класу під керівництвом Грибанової К.П. – керівника драматичного гуртка підготували новорічну виставу «Казкова феєрія» для учнів 1-4 класів. Виконавською майстерністю юних артистів також мали можливість насолодитися на новорічних ранках учні 5-7 класів. Вони підготували цікаві художні номери: сценки, вірші – побажання, пісні та  виграли призи на змаганнях.

Новорічні ранки «Зимові фантазії» підготували та провели класоводи 1- 4 класів. Новорічні свята у початковій школі були надзвичайно гарними та особливими. Розмаїття новорічних костюмів, конкурсна програма, флешмоби, змагання, сценки – це далеко не повний перелік новорічних сюрпризів та вдалих  знахідок. Особливо приємним було те, що поряд з кожною дитиною були батьки , і не тільки як глядачі, вболівальники, а й активні учасники новорічної програми.

«З Новим роком, друже мій» - під такою назвою 28 грудня відбулося новорічне свято (конкурсна програма та святкова дискотека) для учнів 8-11 класів. Кожен клас приготував привітання, сценки, креативну новорічну іграшку, маску. Журі конкурсу визначило переможців: І місце –учні 9-Б класу (Федорович І.В.), ІІ місце –учні 10 класу (Чуйко О.В.), ІІІ місце –учні 11 класу (Олійник І.А.). Голова журі директор школи Швець В.І. та Президент школи Сметанська Владислава (вона ж і Снігуронька) нагородили переможців солодкими призами.

Справжньою окрасою усіх  наших святкових заходів були неперевершені Дід Мороз і Снігуронька: Сватко Максим та Сметанська Владислава (учні 10 класу).

З Новим роком! З Різдвом Христовим! Хай щаслива Різдвяна зірка здійснить усі ваші мрії та бажання!

Переглянути фотозвіт29.12.2018 | Aдмін

Вернутись назад