Новини

    17.05.2019
    Майстерні руки моєї матусі

    Відбулося Свято вишиванки – виставка творчих робіт батьків, учнів, учителів.

Методичні матеріали

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


Вітання від Святого Миколая

17 грудня 2018 року у нашій школі відбувся загальношкільний захід “Вітання від Святого Миколая”, який підготували учні 5-А, 5-Б, 5-В класів під керівництвом педагогів-наставників :Мельник Н.М., Бездітної Я.М., Подолян А.С..Це улюблене свято усіх дітей та дорослих. Усе своє життя Святий Миколай присвятив справі милосердя. Господь прославив його даром творення чудес, і за це його назвали великим Святим і Чудотворцем.

Учні розповідали про дитинство та юність святого Миколая, про його добрі справи. Він – заступник дітей та дорослих в біді. Діти для Святого – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він – великий заступник від усього злого.

Водночас Миколай вимагає від діток слухняності, працьовитості, ввічливості. Прикладом свого праведного життя учить нас чинити добро таємно, не сподіваючись на людську вдячність. Адже найбільша винагорода за добро – це умиротворенність і вдоволеність людини, благополуччя у кожній родині.

Нехай же по молитвах Святого Миколая Бог дарує кожному із нас мир і спокій у душі, невичерпну любов до ближніх, силу творити добро і гарними вчинками наповнювати своє життя.

Переглянути фотозвіт18.12.2018 | Aдмін

Вернутись назад