Новини

    17.05.2019
    Майстерні руки моєї матусі

    Відбулося Свято вишиванки – виставка творчих робіт батьків, учнів, учителів.

Методичні матеріали

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


GoCamp – мовна програма для дітей

GoCamp – це національний проект, організований спільними зусиллями уряду України та всесвітньої мережі GoGlobal з метою поширення інформації про важливість вивчення англійської мови. Як відомо, 3,8 мільйонів учнів в Україні вивчають англійську мову з 1 по 11 клас. На жаль, тести підтверджують, що лише 37 %  випускників здатні розуміти і спілкуватись англійською  мовою на належному рівні.

GoCamp – це найбільша волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери зі всієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови та відкривати світ для дітей з усіх куточків України. GoCamp готує молоде покоління до викликів 21-го століття, допомагає опановувати іноземні мови, вчить дітей широко мислити, сприяє обміну культурними цінностями та розширенню світогляду, заохочує новітні технології та методики навчання, долає стереотипи про Україну, популяризує волонтерський рух в Україні.

Учні 5-а класу НВК ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназії ім. О.С. Пушкіна виконали креативне завдання «Запроси волонтера до школи», написали мотиваційний лист в  GoGlobal і в результаті школа пройшла конкурсний відбір та отримала статус GoCamp school. Таким чином, 26 учнів школи стали учасниками національного проекту, у результаті якого вони отримають більше можливостей стати лідерам, будувати успішну кар’єру, спілкуватися без бар’єрів з усім світом та змінювати хід історії.

За допомогою спеціально розробленої програми GoCamp отримають шанс відкрити для себе цілий світ та водночас стати послами України у світі.

Наразі, 29 травня 2018 р. відбулось відкриття пришкільного табору, в якому діє англомовний загін. Вчителі англійської мови використовують методичні матеріали та інтернет-ресурси, надані GoGlobal. Але разом з тим діти з нетерпінням чекають прибуття волонтера.

Особливу подяку висловлюємо відомому краєзнавцю і відеомайстру В.Вігуржинському, який допоміг практично реалізувати конкурсний відеопроект та батькам і учням 5-а класу.

Протягом роботи табору  учасники програми відвідали навчальні станції: хімічну, фізичну, біологічну, пройшли курс програмування Scratch, відкрили для себе інтерактивну книгу Lanquabook, пройшли гру-квест з цікавивми станціями, навчились користуватись QR-кодом щоб здобути необхідні ключі, заповнили дошку SCRUM, виконали проектні роботи: відеоопитування «Мій край, моє місто», проект «Моє життя – мій вибір», також була організована екскурсія у інтерактивний музей науки міста Вінниці та в село Шура-Копіївська в рамках проекту «Мій край».

Хмелевська Л.П., вчитель англійської мови, координатор національного проекту GoCamp22.06.2018 | Aдмін

Вернутись назад