Новини

    08.12.2019
    До Дня Збройних сил України

    6 грудня 2019 року в НВК ЗШ І-ІІІ ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


Районний семінар учителів української мови та літератури

24 квітня 2018 року у стінах гостинної Тульчинської школи-гімназії № 3 відбувся районний семінар учителів української мови та літератури.Районний семінар учителів української мови та літератури

Учасники семінару працювали над темою «Шляхи аналізу художнього твору».

Із вітальним словом до вчителів-філологів звернулася Наталія Соловей, яка зазначила, що одним із важливих завдань нашого сьогодення у час становлення нової української школи є прищеплення шляхом любові до художнього слова, формування в учнів критичного мислення, уміння вдумливо читати та аналізувати художній твір.

Виступаюча зазначила, що педагоги повинні працювати відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, формуючи в учнів мовленнєву та читацьку культуру, національну свідомість, літературну компетентність та активну громадську позицію.

Змістовну та цікаву презентацію про роботу навчального закладу, зокрема діяльність учителів-філологів, представив директор школи В. І. Швець.

Виступаючий зазначив, що учителі української мови та літератури школи-гімназії № 3 є творчими особистостями, які виховали не одне покоління переможців різноманітних літературних та мовознавчих конкурсів, олімпіад.

Цікаву інтерактивну вправу «П’ять хвилин рефлексії» провела практичний психолог школи Доровських Л. А.

Із теоретичними аспектами аналізу художнього твору учасників семінару ознайомила учитель української мови та літератури Федорович І. В.

Творчу презентацію «Інтерактивні методи та прийоми роботи над художнім текстом» продемонструвала учитель української мови та літератури Демченко Г. О.

Під час роботи учасники семінару працювали в групах, аналізували художні твори, застосовуючи інтерактивні методи роботи з текстом: «діаманти», «піраміда» та інші.

Районний семінар пройшов на високому рівні. Кожен із учасників усвідомив, що формувати та виховувати читацький інтерес є важливою метою у наш час, коли комп’ютерні технології заполонили свідомість школярів.

Завдання учителя-словесника – організувати роботу над текстом твору, як справжню духовну зустріч автора й читача.24.04.2018 | Aдмін

Вернутись назад