Новини

    08.12.2019
    До Дня Збройних сил України

    6 грудня 2019 року в НВК ЗШ І-ІІІ ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


Педагогічні читання до 100-річчя з Дня народження В.О.Сухомлинського

27 березня 2018 року у школі проведені педагогічні читання на тему: «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю»Педагогічні читання до 100-річчя з Дня народження В.О.Сухомлинського

27 березня 2018 року у школі проведені педагогічні читання на тему: «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю»

Метою цьогорічних педагогічних читань є підвищення науково–методичного рівня професійної компетентності педагогів, залучення педагогічних працівників  до вивчення та аналізу педагогічних та філософських поглядів В.О.Сухомлинського, забезпечення обміну професійним досвідом щодо використання ідей педагогіки В.О.Сухомлинського.

Розпочав педагогічні читання заступник директора школи з навчально-виховної роботи Бабарика К.В., який нагадав присутнім про життєвий та творчий шлях великого українського педагога, та запросив учасників переглянути фрагмент документального фільму про В.О.Сухомлинського та його школу.

Г.М.Удима, вчитель зарубіжної літератури, виступила з аналізом творчого доробку: «Особистість учителя в педагогічній спадщині В. О. Сухомлинського».

Про «Уроки серед природи» у світлі ідей педагога-гуманіста В. О. Сухомлинського розповіла вчитель початкових класів Т.М.Єленчак.

Т.М.Буга, вчитель географії ознайомила учителів про погляди В. О. Сухомлинського на розумове виховання як основу розвитку особистості.

Заступник директора школи з виховної роботи Л.Г.Марчуковська розповіла про впровадження ідей В.О.Сухомлинського у позакласну виховну роботу школи.

Підсумки педагогічних читань підвів директор школи В.І.Швець Він зокрема зауважив: творчість як аспект педагогіки В.О.Сухомлинського перевірена часом і сьогодні в ній є раціональне зерно. Від творчого вчителя – до творчого учня – продуктивний, ефективний шлях розвитку творчих здібностей, що згодом стануть основою світосприйняття та світопізнання. У світлі поставлених перед сучасною школою завдань треба по-новому підходити до виховання творчої особистості. Найбільш доцільним і педагогічно виправданим В. Сухомлинський вважав творче використання досвіду, розвиток педагогічних ідей та формування власних переконань.

Переглянути фото на Facebook27.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад