Новини

    08.12.2019
    До Дня Збройних сил України

    6 грудня 2019 року в НВК ЗШ І-ІІІ ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


Формування безпечного освітнього простору: школа без булінгу

6 лютого 2019 року в НВК ЗШ І – ІІІ ст. №3 - гімназії №3 ім. О.С. Пушкіна м. Тульчина відбулася нарада при директорі на тему: «Формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу в Новій українській школі». На нараді було розглянуто ряд  важливих питань, серед яких особлива увагу була приділена обговоренню питання протидії булінгу та мобінгу у шкільному середовищі.

  На нараді при директорі заслухано доповідь  заступника директора школи з навчально – виховної роботи Нестеренко О.А. на тему: «Булінг: причини та наслідки, результати міжнародних досліджень проявів булінгу в школі». Виступаюча зробила детальний аналіз причин проявів булінгу, ознайомила із результатами досліджень учених, зазначила, що пропагування здорових стосунків є головним способом запобігання булінгу і створення безпечної і приязної атмосфери в школі. У навчальних закладах вирішальна роль у боротьбі з булінґом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків, представників місцевих органів влади та громадських організацій.

Із цікавими вправами, способами подолання булінгу, ознайомила присутніх практичний психолог школи Доровських Л.А.. Зокрема, це інтерактивні вправи «Яблука», «Долоньки», «Я і проблема насильства»,  перегляд та обговорення відеоролика «Я подолаю булінг», вправи «Рука допомоги», «Історії з життя». Однією із форм роботи стала робота в групах: «Практикум: профілактика і припинення булінгу».

Переглянути більше фото07.02.2019 | Aдмін

Вернутись назад