Новини

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


День цивільного захисту

19 квітня проведено День цивільного захистуПереглянути фотозвіт

Згідно з планом в ході «Дня цивільного захисту»  проведено заняття з цивільного захисту «Надзвичайні ситуації природного та техногенного походження. Дії населення при надзвичайних ситуаціях»

За планом комплексного об'єктового тренування були відпрацьовані дії за ввідними в умовах надзвичайних ситуацій (Дії за ввідною № 1: Аварія на підприємстві з викидом СДОР; Дії за ввідною № 2, виконання евакуаційних заходів)

Особовий склад штабу ЦЗ, комісії з НС, інший персонал і учні школи за ввідними діяли в цілому організовано, а основні заходи виконані у встановлений нормативний час.

Учасники тренування дотримувались правил безпеки.

В ході конкурсної програми «Багато знати – вміло діяти» серед учнів 10-х класів було проведено вікторину «Учимося жити в безпеці», конкурс «Умій виготовити» та комбінована естафета з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою «Цивільний захист».

 Учні школи взяли активну участь у конкурсі малюнків та плакатів. Найактивнішими учасниками цього заходу були учні 1-А класу (класовод Богуславець Н.М.), 1-В класу (класовод Іщук Ю.О.), 6-В класу (класний керівник Вржещ А.В.), 7-Б класу (класний керівник Чуйко О.В.), 7-А класу (класний керівник Хмелевська Л.П.).

Хід Дня цивільного захисту висвітлювався по шкільному радіо, за підсумками підготовлена фотогазета.

Переможці конкурсів та змагань нагороджені грамотами.25.04.2016 | Aдмін

Вернутись назад