Новини

    25.04.2024
    День навколишнього середовища

    Щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища. Вже традиційно ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Новини


Тиждень української мови та літератури

Уже традиційно в березні у нашому закладі урочисто проходить Тиждень української мови та літератури, приурочений до дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Переглянути фотозвіт 

Тиждень української мови та літератури

Головне завдання вчителя – навчати дитину, пробуджувати інтерес до невідомого, пояснювати незрозуміле, розвивати творчість, що стане джерелом натхнення та способом життя. Саме над цим і працюють учителі-словесники НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3.

Уже традиційно в березні у нашому закладі урочисто проходить Тиждень української мови та літератури, приурочений до дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Цього року програма предметного тижня, як завжди, досить насичена. Це і конкурси, і виставки, концертні програми, цікаві уроки та класні години про світову велич Тараса Шевченка. Учні мали змогу проникнути в багатий світ краси рідного слова, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу. Метою усіх заходів було виховання в учнів любові до рідної мови, розуміння її необхідності в повсякденному житті, вивчення та поширення творчості геніального Кобзаря.

Учителі української мови та літератури проявили творчу ініціативу та бездоганно підготували й провели ряд заходів. Тиждень розпочався радіогазетою «Полумяне Шевченкове слово живе у віках», яку підготувала Л.Г.Марчуковська, заступник директора з виховної роботи. Інформаційний колаж «Наш Шевченко» випустили учні 8-Б класу під керівництвом І.В.Федорович.

Інформаційний колаж «Наш Шевченко»

Літературну вікторину «У світі цікавого» для учнів 5-х класів було проведено О.А.Нестеренко. Книжкову виставку «Як парость виноградної лози, плекайте мову» підготувала бібліотекар школи.

Книжкова виставка «Як парость виноградної лози, плекайте мову»

Конкурс малюнків до творів Т.Г.Шевченка організовано і проведено для учнів 1-4-х класів учителями-початківцями.

У школі було проведено парад вишиванок. При сприянні О.С.Мандриш учні 6-А класу взяли активну участь у флешмобі «Вінок Кобзареві».

флешмоб «Вінок Кобзареві»

Мовознавчий квест «Калинове намисто» було проведено А.С.Подолян.

Мовознавчий квест «Калинове намисто»

Учні 8-В класу під керівництвом С.П.Молоченко підготували літературно-музичну композицію «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття». До участі в цій композиції долучилися учні 6-А та 9-Б класів. Звучав для наших вихованців також музичний калейдоскоп, підготовлений К.П.Грибановою.

літературно-музична композиція «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»

Учні нашого закладу взяли участь у районному заході, присвяченому Т.Шеченкові. достойно виступили 9-А та 9-Б класи, підготовлені  учителями Г.О.Демченко та Т.В.Суліган. Такожнаші гімназисти стали учасниками Всеукраїнської мовознавчої гри «Соняшник».

Отже, предметний тиждень української мови та літератури пройшов змістовно, цікаво, на належному рівні.

 

Переглянути фотозвіт

 


12.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад