Новини

  25.04.2024
  День навколишнього середовища

  Щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища. Вже традиційно ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Новини


Свято дивовижної дівочої краси

 6 березня в НВК ЗШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназії м. Тульчина в актовій залі школи пройшло свято весни, краси, граційності та молодості “Панна школи - 2018”.  

Проведенню конкурсу передувала тривала підготовка. 9 дівчат-конкурсанток протягом місяця вчилися дефілювати по сцені, вчилися сценічній мові та культурі. У конкурсі взяли участь найкращі, найвродливіші дівчата 9-11-х класів. Усі учасниці ретельно підготувалися до свята. Це прослідковувалося в найпершому конкурсі “Презентація”, де дівчата розповідали про свої мрії та захоплення.

Ведучими вечора були вчитель англійської мови Дебелов С. С. та учениця 11 класу Процепко Анна та учень 7-А класу Якубовський Богдан.

Свято не змогло б відбутися без підтримки спонсорів, які не стоять осторонь інтересів школи і не є байдужими до шкільних проблем це: Дебелова Тетяна Іванівна, Паланюк Людмила Миколаївна, Витвицька Анна Михайлівна

На другий конкурс дівчата вийшли на сцену в національних костюмах, шиї дівчат були прикрашені червоним намистом, а на ніжках були червоні чобітки, це були справжні україночки. Здавалось, начебто вони зійшли зі сторінок історії України 17 ст.

Зал вибухнув оплесками, адже за кожну конкурсантку вболівали її рідні, близькі, друзі, однокласники, які виготовили плакати з їх іменами і протягом усього вечора скандували імена дівчат-конкурсанток.

З давніх-давен на нашій українській землі образ весни уособлювала молода дівчина з вінком квітів на голові. У нашому народі кажуть “Хто вміє віночок вити, той уміє життя любити”, адже український віночок – це не просто краса, а й оберіг, бо в ньому є така дивна сила, що болі знімає, волосся береже, тому наступний конкурс був “Український віночок”. Голову кожної конкурсантки прикрашав вінок краси, весни, юності, молодості, купальський вінок, вінок Спаса, обжинковий вінок, вінок щастя. І кожна з дівчат розповідала, чому саме такий вінок вона виплела на свято. Адже кожна квітка, яка вплітається у вінок, має своє символічне значення. Саме цей головний убір нагадує сонце, і його призначення захищати від різних хвороб, згубного ока і недоброго духу.

Сучасні дівчата... Які вони? Розкуті, відверті, непередбачувані чи, навпаки, замкнуті в собі та сором’язливі? Вони постійно перебувають у русі, підкорюючи вершину за вершиною чи, навпаки, весь свій вільний час проводять за комп’ютером? У них свої інтереси, свої мрії і переживання. Тому чоловікам так важко збагнути жіночу природу.

Отже, наступний конкурс був “Стильні дівчата”. Учасниці з’явилися на сцені в прекрасних, надзвичайних, сучасних костюмах, сукнях, в одязі спортивного стилю.

Протягом всієї конкурсної програми шановні члени журі, гості конкурсу мали змогу побачити наших дівчат у різних образах і, нарешті, настала черга наших учасниць продемонструвати розкішне вбрання у конкурсі «Вечірні сукні”. Дівчата з’явилися на сцені  у вишуканих вечірніх сукнях під супровід романтичної музики.

Настала найвідповідальніша мить свята: членам журі потрібно було вибрати найкращу дівчину і розподілити титули між учасницями шкільного свята                            “Панна школи - 2018”.

Отже, вердикт журі був таким:

 • “Панна Мрійливість” – учениця 9-А класу Сірома Ірина
 • “Панна Витонченість” – учениця 9-А класу Сметанська Єлізавета
 • “Панна Грація” – учениця 10 класу Слив`янчук Олена
 • “Панна Ніжність” – учениця 10 класу Кабалік Валерія
 • “Панна Чарівність” – учениця 9-А класу Забіякіна Яна
 • “Панна Неповторність” – учениця 10 класу Кисла Юлія

А також

 • “Першою Віце-Панною” стала учениця 10 класу Грибик Мілєна
 • “Другою Віце-Панною” стала учениця 10 класу Польова Ірина.

і найкрасивішою дівчиною школи, тобто “Панною школи - 2018”, стала учениця 10 класу Брижата Ангеліна.

Вітаємо переможниць!!

 Грибанова К. П.

 


07.03.2018 | Aдмін

Вернутись назад