Новини

    25.04.2024
    День навколишнього середовища

    Щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища. Вже традиційно ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Новини


Перемога на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

Гаврильчук Юрій, учень 4-А класу, здобув перемогу на обласному конкурсі, виборовши ІІ місце.Для кожної людини рідна мова –поняття священне. Вона як оберіг, калинове намисто, зібране чиєюсь дбайливою рукою. Мова – генетичний код нації. І розуміючи та усвідомлюючи це, ми, учителі, виховуємо в учнів потребу шанувати, поважати, глибоко вивчати рідну мову, бо це наші корені, основа буття.

Щорічно, традиційно в НВК ЗШ проходить Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім.П.Яцика. Приємно те, що завжди наші учні  радують нас перемогами та досягненнями. Так, у цьому році, переможцем шкільного та районного конкурсів став учень 4-А класу Гаврильчук Юрій. Юний філолог також здобув перемогу на обласному конкурсі, став одним із найкращих, виборовши ІІ місце серед багатьох конкурентів.

Гаврильчук Юрій, учень 4-А класу, здобув перемогу на обласному конкурсі, виборовши ІІ місце

Хлопчик уже не вперше здобував таку перемогу на обласному рівні. Навчаючись у 3 класі, Юрій був переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу ім.П.Яцика (ІІ місце). Разом із учнем розділяє радість перемоги дбайливий наставник – класовод Надія Михайлівна Іщук. Адже саме вона відкрила іскорку таланту у свого вихованця, допомогла осягнути глибину і красу рідного слова, доторкнутися до цілющих джерел рідної мови.

Гаврильчук Юрій, Надія Михайлівна Іщук

 Ця перемога стала приємною подією для всього педагогічного колективу. Ми щиро вітаємо Юрія та Надію Михайлівну, бажаємо нових перемог, щоб своїми здобутками прославляли рідну мову, стверджували життєдайне українське слово.

 


28.02.2018 | Aдмін

Вернутись назад