Новини

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


Бук –елем

У ці теплі весняні дні, коли ласкаво пригріває сонечко, а світ навколо  розцвітає усмішками,  ми традиційно вшановуємо пам'ять Великого Кобзаря. Його  пророчі й натхненні слова звучать  по- новому і  знову оживають у наших серцях. Шевченкове слово вічне і рідне для кожного з нас, адже незримо доторкається до найтонших струн  душі, бентежить і хвилює, навчає мудрості й любові. Напередодні дня народження поета 4 березня у стінах гостинної Тульчинської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів № 1 відбувся Бук –елем,  у якому взяли участь учні, учителі, працівники відділу освіти Тульчинської ОТГ. Із вітальним словом до учасників заходу звернувся начальник відділу освіти Тульчинської ОТГ Михайло Митрицан. Усіх присутніх привітала методист відділу освіти , учитель української мови та літератури Наталія Соловей, яка зазначила, що кожного року ми  впроваджуємо нові форми проведення Шевченківських днів, щоразу по- новому перечитуючи його безцінну творчу спадщину. Так, сьогоднішнє літературне свято розпочалося із  флешмобу "Читаємо Шевченка",  який підготували учні та вчителі міських шкіл.

Шевченкове слово звучало біля пам'ятників Кобзарю в Тульчині та на батьківщині поета, у шкільних аудиторіях, бібліотеках, дитячих садочках, розквітало радістю на вустах маленьких першокласників нової української школи. Справжньою родзинкою свята було представлення творчості майстрів художнього слова лауреатів премії імені Тараса Шевченка.

Презентацію творчої палітри письменника Володимира Рутківського, зокрема його роман "Джури козака Швайки" представили учні НВК ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 -гімназії м.  Тульчина, які відроджують і шанують джурські традиції. Адже в школі створено дитячу організацію джурів - прапороносців імені Петра Конашевича-Сагайдачного.  Літературно-музичну композицію та флешмоб підготували учні 9А класу Швець Леся та Ковтун Ольга,  учні 8 класу  Очеретний Ростислав, Швець Анастасія, Дерев'яна Ірина, Сметанська Юлія, Сливянчук Іван, Федорів Каріна, Дерев'яна Діана під керівництвом заступника директора школи з виховної роботи Людмили  Марчуковської та вчителя української мови та літератури Олени Мандриш.

Із словами вдячності та найкращими побажаннями до усіх присутніх звернулася заступник начальника відділу освіти Світлана Кошелап.

З упевненістю можна сказати, що наші діти і надалі досліджуватимуть сторінки творчості Тараса Шевченка, шукатимуть співзвучні мотиви.

Пророче і сильне, ніжне і тривожне , натхненне і  ліричне Тарасове слово надихатиме на творчість ще не одне покоління.06.03.2020 | Aдмін

Вернутись назад