Новини

    08.12.2019
    До Дня Збройних сил України

    6 грудня 2019 року в НВК ЗШ І-ІІІ ...

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Погода у Тульчині

Погода

Новини


Тільки пам'ять не сивіє…

Під такою назвою відбувся загальношкільний виховний захід, присвячений Дню пам‘яті  та примирення.Захід підготували учні 10 та 9-В класів під керівництвом педагогів – наставників: Грибанової К.П., Чуйко О.В.. Учасники заходу - учні 5-9 класів, вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Усі присутні глибоко усвідомили, якою дорогою ціною здобуто перемогу, як важливо зберегти мир  навіть у наші нелегкі часи.

 

Усе далі й далі відходять грізні роки Другої світової війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День пам’яті  та примирення, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Сьогодні ми звертаємося до історії, щоб зачерпнути сил   із джерел стійкості та нескореності рідного народу.

 

Уже багато років колосяться ниви на понівеченій фашистами землі. З руїн піднялися міста, вже не одне покоління народилося й виросло в мирний час. Наш обов'язок — не тільки у свята згадувати, а кожен день пам'ятати про всіх, хто подарував нам мирне небо.

Переглянути більше фото08.05.2019 | Aдмін

Вернутись назад