Новини

Контакти

Адреса: вул. М.Леонтовича, 43, м.Тульчин, Вінницька область, 23600
Тел.: директор: 2-33-40
секретар: 2-13-68
Email: school3tulchin@gmail.com

Новини


Шевченка слава у віках

Вчителі та адміністрація НВК ЗШ I-III ст №3 – гімназії ім О. Пушкіна долучилася до проведення районного заходу до 205 річниці від дня народження поета 

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його творчість, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Захід «Шевченко-квест» переслідував навчально-виховну мету: в ігровій формі спонукати учнів глибше осмислити життя і творчість Кобзаря, формувати ціннісне ставленння до особистості Т. Шевченка, розуміння його значимості в українській та світовій літературі. Дане дійство розпочалося мітингом біля пам’ятника Великому Кобзарю.

До слова були запрошені міський голова та освітяни міста. Присутні мали змогу оцінити бездоганне виконання «Заповіту» різними мовами учнями нашої гімназії, а саме: Присяжною Єл., Подолян Англ., Федорів К. та Слив’янчук Ол. Наступним етапом заходу було проведення квест-гри між учнями міських шкіл. Наш заклад достойно представила команда «Розумники» у складі таких учнів: Подолян Ангеліни, Тодосюка Олега, Мензула Володимира, Кулікової Марини, Качмаря Андрія. Долаючи різні перешкоди на зупинках квесту, команда показала ґрунтовні знання та ерудицію. Серед усіх конкурсантів найкращим було визнано наших учнів: Тодосюка Олега та Мензула Володимира. Підтримати «Розумників» прийшли уболівальники: Тимощук Ол, Олянишин Артур, Літун Максим, Вдовиченко В, Демчук М. Учасники заходу були нагороджені солодкими призами, а переможці – подарунками.

 

Усі присутні переконалися, що світлий образ Великого Кобзаря – безсмертний, як і сам народ. Нетлінна творчість геніального сина України житиме у наших серцях.

Переглянути більше фото05.03.2019 | Aдмін

Вернутись назад